• Cennik usług biura rachunkowego
  https:Biuro księgowe i biuro rachunkowe Wrocław zaprasza. Pełne usługi rachunkowe czy usługi księgowe. Wrocław oferuje nam tak wiele, m.in. kadry, płace. Wrocław daje możliwości tak rozległe dla przedsiębiorców w zakresie biur oferujących usługi rachunkowe. Wrocław to miasto przystępne, gdzie każdy znajdzie dla siebie biuro księgowe.
 • Oferty pracy Warszawa
  https:Na naszym portalu znaleźć można aktualne oferty pracy w Warszawie. Dzięki udostępnianym przez naszą agencję narzędziom szybko i bezproblemowo wyszukasz interesujące Cię ogłoszenie, przygotujesz dobre i ciekawe CV, zgłosisz swoją kandydaturę, a nawet odbędziesz wideokonferencję z potencjalnym pracodawcą w trybie online.
 • Karty kredytowe
  https:Wielu z nas unika noszenia przy sobie gotówki - czujemy, że jest bezpieczniejsza na koncie, niż w naszym portfelu. Dlatego karty kredytowe zdobyły taką popularność: umożliwiają dowolne korzystanie ze zgromadzonego kapitału bez fizycznego przechowywania banknotów. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają ponadto na płatności zbliżeniowe, nie są także obciążone kosztami za wydanie.
 • Zwrot podatku z Holandii
  https:Jeżeli pracowałeś tam przez jakiś czas, choćby krótki, a może nieco dłuższy, przysługuje Ci z pewnością zwrot podatku z Holandii. Warto skorzystać z tej możliwości, aby otrzymać należne pieniądze. Aby to uczynić, możesz dostarczyć niezbędne dokumenty samodzielnie bądź powierzyć sprawę doradcy podatkowemu.
 • Zarządca masy sanacyjnej
  https:Nasza kancelaria prawna ma swoje filie w Warszawie oraz w Poznaniu i w obu tych placówkach zajmuje się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Udzielamy informacji między innymi o tym, jakie kompetencje ma nadawany przez organy wyższe zarządca masy sanacyjnej i kto może zostać powołany na tę funkcję.
 • sejfy sklep
  https:Działające w branży już od kilku lat przedsiębiorstwo Sejfmaster oferuje szeroki wybór mebli metalowych oraz kas i szaf pancernych od renomowanych, sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również między innymi takie meble, jak sejf biurowy, dostępny w szerokiej gamie modeli i rozmiarów. Doskonale sprawdza się do ochrony przedmiotów i papierów wartościowych, dokumentów czy gotówki przed włamaniem i kradzieżą. Wewnątrz znajduje się dodatkowy skarbczyk zamykany osobno, na klucz.
 • Tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego
  https:Do wykonania tego rodzaju przekładów konieczne jest aby translator posiadał specjalne uprawnienia i certyfikaty, które są mu przyznawane w trybie opisanym w stosownym aktach prawnych. Nasza firma wykonuje tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego dla dokumentów, które ze względu na swoją wagę wymagają specjalistycznego poświadczenia.
 • Artykuły papiernicze
  https:Najważniejsza jest bowiem trwałość, czyli jak długo można z danej rzeczy korzystać. Praca w biurze jest wystarczająco frapująca, nie potrzebujemy innych zmartwień, dlatego wszystkie artykuły papiernicze, które kupujemy, muszą być nienagannie dobre. Co to znaczy? To znaczy, że toner w drukarce się nie zacina, nie plami kartek, że tusz jest świeży i ma intensywny kolor.
 • Wsparcie logistyczne firm
  https:Czy wiesz, jak wiele środków zostaje nieefektywnie wydanych już na początkowym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa? Od wybrania niekorzystnych ofert dostawczych przez zakup zbędnego wyposażenia - wszędzie tam ucieka Twoja gotówka. Wsparcie logistyczne firm pomoże Ci załatać dziury w budżecie, niezależnie od ich rozmiaru.
 • Doradca kredytowy Toruń
  https:W branży finansów pracuję już od kilku lat - przed rozpoczęciem własnej działalności szkoliłem się pod okiem specjalistów w dużych, szanowanych firmach finansowych. Jako doradca kredytowy działający w Toruniu staram się przede wszystkim dobrze zrozumieć sytuację mojego klienta, jego potrzeby i ograniczenia, aby móc przedstawić mu wszystkie dostępne rozwiązania.
 • Opinie inwestorów i współpracowników Pracowni Finansowej
  https:Już od 2013 r. z sukcesem obsługujemy klientów w zakresie projektów dotyczących nieruchomości czy odnawialnych źródeł energii. Świadczą o tym pochlebne opinie inwestorów i współpracowników Pracowni Finansowej - naszej firmy. Obecnie oferujemy możliwość dołączenia do projektów związanych m.in. z energetyką wiatrową.
 • Ubezpieczenia rodzinne
  https:Firma UbezpieczeniaU4 stoi na straży dobrobytu Twojego i Twojej rodziny. Ubezpieczenie rodzinne gwarantuje ochronę domu oraz majątku od najczęstszych rodzajów ryzyka. Nasi wykwalifikowani doradcy doradzą pakiety ubezpieczenia zgodnie z Państwa potrzebami, wymaganiami oraz możliwościami finansowymi. Proponowane przez nas atrakcyjne rozwiązania to ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich najbliższych, zapewniające kompleksową ochronę przed najczęstszymi rodzajami ryzyka.
 • Odzyskiwanie odszkodowań
  https:Poszukujecie Państwo firmy, która, po jakimś losowym wypadku bądź nieszczęśliwym zdarzeniu, zajmie się w Waszym imieniu zabieganiem o odpowiednie świadczenie? Odzyskiwanie odszkodowań to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego udzielamy pełnego wsparcia w tym zakresie i jesteśmy gotowi Państwa reprezentować.
 • pożyczki pod zastaw
  https:Nie tylko odpowiedzialność i zawodowa gotowość, ale również pełna kreatywność sprawiają, że nasze pożyczki pod zastaw nieruchomości są wygodne, bezpieczne i pozwalają skorzystać z solidnego i natychmiastowego wsparcia gotówkowego. Jesteśmy przekonani, że jest to propozycja o wiele korzystniejsza niż standardowe produkty bankowe.
 • windykacja międzynarodowa
  https:Posiadając firmę, właściciele starają się rozszerzyć swoją działalność na inne państwa. Często im się to udaje, jednak czasem dochodzi do problemów - pożyczają pieniądze, których nikt nie oddaje. W takich sytuacjach może pomóc windykacja międzynarodowa. Firmy posiadające wykwalifikowanych pracowników, mogą znacznie lepiej poradzić sobie z tym problemem jakim jest ściąganie długów zza granicy niż sami właściciele przedsiębiorstw.
 • sale do wynajęcia Poznań
  https:Wszystkim organizatorom konferencji oraz imprez proponujemy wspaniale wyposażoną salę do wynajęcia w Poznaniu. Oferujemy pomieszczenie zaopatrzone w doskonałej jakości meble, które było już świadkiem efektywnych rozmów biznesowych, szkoleń oraz wspaniałych bankietów. W zależności od rodzaju eventu jaki chcecie Państwo zorganizować, dostosowujemy swoje działania związane z wystrojem, a także zaopatrzeniem gości w profesjonalny sprzęt. Klimatyzacja, ergonomiczne wyposażenie oraz duża pojemność sprawiają, że poczujecie się tutaj wyjątkowo.
 • Wsparcie dla przedsiębiorców
  https:Nasza fundacja oferuje wsparcie dla przedsiębiorców w zakresie ekonomii, finansów i nie tylko. W ramach naszej działalności pozyskujemy unijne dofinansowania dla osób, które chcą otworzyć własną firmę. Realizujemy również biznesplany oraz wnioski niezbędne do wzięcia udziału w programie Czyste Powietrze.
 • Wnioski taryfowe
  https:Oferuję Państwu doradztwo w zakresie dostarczania mediów, tj. dystrybucji wody i odprowadzania ścieków. Moja działalności skupia się m.in. na przeprowadzaniu szkoleń oraz warsztatów dla pracowników oraz doradztwie finansowym. Sporządzam również wnioski taryfowe dotyczące zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
 • materiały do drukowania 3d
  https:Trójwymiarowe modelowanie to coraz częstsza praktyka i jedno z większych osiągnięć techniki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty materiały do drukowania 3D. W kategorii tej znajdą Państwo m.in. filamenty, głowice oraz dyszki. Produkty te pozwolą na przestrzenne wykonywanie projektów.
 
1500m2 © 2022