• Cennik usług biura rachunkowego
  https:Biuro księgowe i biuro rachunkowe Wrocław zaprasza. Pełne usługi rachunkowe czy usługi księgowe. Wrocław oferuje nam tak wiele, m.in. kadry, płace. Wrocław daje możliwości tak rozległe dla przedsiębiorców w zakresie biur oferujących usługi rachunkowe. Wrocław to miasto przystępne, gdzie każdy znajdzie dla siebie biuro księgowe.
 • Karty kredytowe
  https:Wielu z nas unika noszenia przy sobie gotówki - czujemy, że jest bezpieczniejsza na koncie, niż w naszym portfelu. Dlatego karty kredytowe zdobyły taką popularność: umożliwiają dowolne korzystanie ze zgromadzonego kapitału bez fizycznego przechowywania banknotów. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają ponadto na płatności zbliżeniowe, nie są także obciążone kosztami za wydanie.
 • Zarządca masy sanacyjnej
  https:Nasza kancelaria prawna ma swoje filie w Warszawie oraz w Poznaniu i w obu tych placówkach zajmuje się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Udzielamy informacji między innymi o tym, jakie kompetencje ma nadawany przez organy wyższe zarządca masy sanacyjnej i kto może zostać powołany na tę funkcję.
 • sejfy sklep
  https:Działające w branży już od kilku lat przedsiębiorstwo Sejfmaster oferuje szeroki wybór mebli metalowych oraz kas i szaf pancernych od renomowanych, sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również między innymi takie meble, jak sejf biurowy, dostępny w szerokiej gamie modeli i rozmiarów. Doskonale sprawdza się do ochrony przedmiotów i papierów wartościowych, dokumentów czy gotówki przed włamaniem i kradzieżą. Wewnątrz znajduje się dodatkowy skarbczyk zamykany osobno, na klucz.
 • Tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego
  https:Do wykonania tego rodzaju przekładów konieczne jest aby translator posiadał specjalne uprawnienia i certyfikaty, które są mu przyznawane w trybie opisanym w stosownym aktach prawnych. Nasza firma wykonuje tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego dla dokumentów, które ze względu na swoją wagę wymagają specjalistycznego poświadczenia.
 • Artykuły papiernicze
  https:Najważniejsza jest bowiem trwałość, czyli jak długo można z danej rzeczy korzystać. Praca w biurze jest wystarczająco frapująca, nie potrzebujemy innych zmartwień, dlatego wszystkie artykuły papiernicze, które kupujemy, muszą być nienagannie dobre. Co to znaczy? To znaczy, że toner w drukarce się nie zacina, nie plami kartek, że tusz jest świeży i ma intensywny kolor.
 • Doradca kredytowy Toruń
  https:W branży finansów pracuję już od kilku lat - przed rozpoczęciem własnej działalności szkoliłem się pod okiem specjalistów w dużych, szanowanych firmach finansowych. Jako doradca kredytowy działający w Toruniu staram się przede wszystkim dobrze zrozumieć sytuację mojego klienta, jego potrzeby i ograniczenia, aby móc przedstawić mu wszystkie dostępne rozwiązania.
 • Wnioski taryfowe
  https:Oferuję Państwu doradztwo w zakresie dostarczania mediów, tj. dystrybucji wody i odprowadzania ścieków. Moja działalności skupia się m.in. na przeprowadzaniu szkoleń oraz warsztatów dla pracowników oraz doradztwie finansowym. Sporządzam również wnioski taryfowe dotyczące zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
 • maszynka do liczenia
  https:Ofertę naszej firmy kierujemy do wszystkich banków, kantorów, a także firm zajmujących się handlem. Maszynka do liczenia banknotów to urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach i pozwoli na sprawne i precyzyjne zsumowanie dzisiejszego utargu, czy też dużej ilości bilonu, którą klient chce wymienić na banknoty. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnego rodzaju urządzeń, których zadaniem jest sumowanie oraz sprawdzanie waluty o różnych nominałach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Co-packing Warszawa
  https:Oferujemy rozwiązania pozwalające na wyróżnienie swojego biznesu. Oferujemy między innymi produkty oraz usługi poligraficzne, poczynając od przygotowania projektów poprzez skład i wydruk, a kończąc na rozwiązaniu jakim jest co-packing. Wykonujemy między innymi kropki klejowe, ale też przygotować możemy plakaty, broszury, teczki firmowe i wiele innych przedmiotów. Przyjmujemy zlecenia od Klientów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. Zapewniamy bardzo sprawną realizację.
 • Biuro rachunkowe Łódź
  https:Nasza firma zajmuje się doradztwem w sprawach księgowo-podatkowych, udzielając klientom wszelkich niezbędnych wyjaśnień każdej kwestii związanej z finansami. Dodatkowo podejmujemy się reprezentowania podatników przed Urzędem Skarbowym. Nasze biuro rachunkowe działa w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Kancelaria prawna
  https:Zajmujemy się odszkodowaniami za upadek lub poślizgnięcie, wypadkami przy pracy, odszkodowaniami za śmierć bliskiej osoby, szkodami na mieniu oraz odszkodowaniami za uszczerbek na zdrowiu. Kancelaria prawna oferuje usługi dotyczące wydarzeń komunikacyjnych, autobusowych, w miejscach publicznych czy przy pracy.
 • Księgowanie firm Kraków
  https:Poszukujesz profesjonalnej i rzetelnej obsługi księgowej? Działamy dla Ciebie! Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw z Krakowa, jak i z całego kraju. Księgowanie firm w Krakowie to nasza specjalność. Oferujemy pełny pakiet usług księgowych, wypełniamy za Ciebie wszystkie konieczne dokumenty i deklaracje, a Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Nasze usługi księgowe to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że wszystkie sprawy związane z twoją księgowością są obsługiwane na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszej oferty już dziś - nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji!
 • Zgłoszenie spadku do urzędu skarbowego
  https:Prawidłowe rozliczanie przychodów jest wymagane przez polskie prawo. Zgłoszenie spadku do urzędu skarbowego musi odbyć się przed upływem 6 miesięcy od uprawomocnienia się decyzji sądu potwierdzającej nabycie własności lub praw majątkowych. Warto pamiętać, że na majątek zmarłego mogą składać się nie tylko dobra materialne, ale też należności wymagające spłaty.
 • Skuteczne szkolenia
  https:Wkrocz na drogę do sukcesu i zapewnij swojej firmie rozwój. Pomożemy w tym - przeprowadzimy skuteczne szkolenia biznesowe. Prowadzimy coaching, spotkania integracyjne oraz gry symulacyjne, mające na celu połączenie wiedzy z zabawą. Jako prężni organizatorzy ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby ulepszyć pracę Twojej firmy.
 
1500m2 © 2024