• Cennik usług biura rachunkowego
  https:Biuro księgowe i biuro rachunkowe Wrocław zaprasza. Pełne usługi rachunkowe czy usługi księgowe. Wrocław oferuje nam tak wiele, m.in. kadry, płace. Wrocław daje możliwości tak rozległe dla przedsiębiorców w zakresie biur oferujących usługi rachunkowe. Wrocław to miasto przystępne, gdzie każdy znajdzie dla siebie biuro księgowe.
 • Oferty pracy Warszawa
  https:Na naszym portalu znaleźć można aktualne oferty pracy w Warszawie. Dzięki udostępnianym przez naszą agencję narzędziom szybko i bezproblemowo wyszukasz interesujące Cię ogłoszenie, przygotujesz dobre i ciekawe CV, zgłosisz swoją kandydaturę, a nawet odbędziesz wideokonferencję z potencjalnym pracodawcą w trybie online.
 • Karty kredytowe
  https:Wielu z nas unika noszenia przy sobie gotówki - czujemy, że jest bezpieczniejsza na koncie, niż w naszym portfelu. Dlatego karty kredytowe zdobyły taką popularność: umożliwiają dowolne korzystanie ze zgromadzonego kapitału bez fizycznego przechowywania banknotów. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają ponadto na płatności zbliżeniowe, nie są także obciążone kosztami za wydanie.
 • Zarządca masy sanacyjnej
  https:Nasza kancelaria prawna ma swoje filie w Warszawie oraz w Poznaniu i w obu tych placówkach zajmuje się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Udzielamy informacji między innymi o tym, jakie kompetencje ma nadawany przez organy wyższe zarządca masy sanacyjnej i kto może zostać powołany na tę funkcję.
 • sejfy sklep
  https:Działające w branży już od kilku lat przedsiębiorstwo Sejfmaster oferuje szeroki wybór mebli metalowych oraz kas i szaf pancernych od renomowanych, sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również między innymi takie meble, jak sejf biurowy, dostępny w szerokiej gamie modeli i rozmiarów. Doskonale sprawdza się do ochrony przedmiotów i papierów wartościowych, dokumentów czy gotówki przed włamaniem i kradzieżą. Wewnątrz znajduje się dodatkowy skarbczyk zamykany osobno, na klucz.
 • Tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego
  https:Do wykonania tego rodzaju przekładów konieczne jest aby translator posiadał specjalne uprawnienia i certyfikaty, które są mu przyznawane w trybie opisanym w stosownym aktach prawnych. Nasza firma wykonuje tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego dla dokumentów, które ze względu na swoją wagę wymagają specjalistycznego poświadczenia.
 • Artykuły papiernicze
  https:Najważniejsza jest bowiem trwałość, czyli jak długo można z danej rzeczy korzystać. Praca w biurze jest wystarczająco frapująca, nie potrzebujemy innych zmartwień, dlatego wszystkie artykuły papiernicze, które kupujemy, muszą być nienagannie dobre. Co to znaczy? To znaczy, że toner w drukarce się nie zacina, nie plami kartek, że tusz jest świeży i ma intensywny kolor.
 • Doradca kredytowy Toruń
  https:W branży finansów pracuję już od kilku lat - przed rozpoczęciem własnej działalności szkoliłem się pod okiem specjalistów w dużych, szanowanych firmach finansowych. Jako doradca kredytowy działający w Toruniu staram się przede wszystkim dobrze zrozumieć sytuację mojego klienta, jego potrzeby i ograniczenia, aby móc przedstawić mu wszystkie dostępne rozwiązania.
 • Opinie inwestorów i współpracowników Pracowni Finansowej
  https:Już od 2013 r. z sukcesem obsługujemy klientów w zakresie projektów dotyczących nieruchomości czy odnawialnych źródeł energii. Świadczą o tym pochlebne opinie inwestorów i współpracowników Pracowni Finansowej - naszej firmy. Obecnie oferujemy możliwość dołączenia do projektów związanych m.in. z energetyką wiatrową.
 • pożyczki pod zastaw
  https:Nie tylko odpowiedzialność i zawodowa gotowość, ale również pełna kreatywność sprawiają, że nasze pożyczki pod zastaw nieruchomości są wygodne, bezpieczne i pozwalają skorzystać z solidnego i natychmiastowego wsparcia gotówkowego. Jesteśmy przekonani, że jest to propozycja o wiele korzystniejsza niż standardowe produkty bankowe.
 • windykacja międzynarodowa
  https:Posiadając firmę, właściciele starają się rozszerzyć swoją działalność na inne państwa. Często im się to udaje, jednak czasem dochodzi do problemów - pożyczają pieniądze, których nikt nie oddaje. W takich sytuacjach może pomóc windykacja międzynarodowa. Firmy posiadające wykwalifikowanych pracowników, mogą znacznie lepiej poradzić sobie z tym problemem jakim jest ściąganie długów zza granicy niż sami właściciele przedsiębiorstw.
 • sale do wynajęcia Poznań
  https:Wszystkim organizatorom konferencji oraz imprez proponujemy wspaniale wyposażoną salę do wynajęcia w Poznaniu. Oferujemy pomieszczenie zaopatrzone w doskonałej jakości meble, które było już świadkiem efektywnych rozmów biznesowych, szkoleń oraz wspaniałych bankietów. W zależności od rodzaju eventu jaki chcecie Państwo zorganizować, dostosowujemy swoje działania związane z wystrojem, a także zaopatrzeniem gości w profesjonalny sprzęt. Klimatyzacja, ergonomiczne wyposażenie oraz duża pojemność sprawiają, że poczujecie się tutaj wyjątkowo.
 • Wnioski taryfowe
  https:Oferuję Państwu doradztwo w zakresie dostarczania mediów, tj. dystrybucji wody i odprowadzania ścieków. Moja działalności skupia się m.in. na przeprowadzaniu szkoleń oraz warsztatów dla pracowników oraz doradztwie finansowym. Sporządzam również wnioski taryfowe dotyczące zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
 • materiały do drukowania 3d
  https:Trójwymiarowe modelowanie to coraz częstsza praktyka i jedno z większych osiągnięć techniki. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty materiały do drukowania 3D. W kategorii tej znajdą Państwo m.in. filamenty, głowice oraz dyszki. Produkty te pozwolą na przestrzenne wykonywanie projektów.
 • Przybory szkolne
  https:Wyposażenie ucznia często okazuje się nie lada wyzwaniem. Warto skorzystać z oferty sklepu, który oferuje wszystkie potrzebne przybory szkolne dla dzieci. W asortymencie znajdują się artykuły piśmiennicze, piórniki, zeszyty oraz akcesoria do malowania i rysowania. Dostępne są także wygodne i kolorowe plecaki.
 • maszynka do liczenia
  https:Ofertę naszej firmy kierujemy do wszystkich banków, kantorów, a także firm zajmujących się handlem. Maszynka do liczenia banknotów to urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach i pozwoli na sprawne i precyzyjne zsumowanie dzisiejszego utargu, czy też dużej ilości bilonu, którą klient chce wymienić na banknoty. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnego rodzaju urządzeń, których zadaniem jest sumowanie oraz sprawdzanie waluty o różnych nominałach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Szkolenia iso Warszawa
  https:W ramach stałej współpracy zespół Meritum prowadzi m.in. zamknięte szkolenia ISO w Warszawie. Przygotowywane są one zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym ze strony naszego klienta. tego typu kursy maja na celu zapoznanie pracowników z misją oraz celem działań zmierzających do certyfikacji oraz stopniowe wprowadzenie nowych zasad realizacji podstawowych działań.
 • Co-packing Warszawa
  https:Oferujemy rozwiązania pozwalające na wyróżnienie swojego biznesu. Oferujemy między innymi produkty oraz usługi poligraficzne, poczynając od przygotowania projektów poprzez skład i wydruk, a kończąc na rozwiązaniu jakim jest co-packing. Wykonujemy między innymi kropki klejowe, ale też przygotować możemy plakaty, broszury, teczki firmowe i wiele innych przedmiotów. Przyjmujemy zlecenia od Klientów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. Zapewniamy bardzo sprawną realizację.
 • Biuro rachunkowe Łódź
  https:Nasza firma zajmuje się doradztwem w sprawach księgowo-podatkowych, udzielając klientom wszelkich niezbędnych wyjaśnień każdej kwestii związanej z finansami. Dodatkowo podejmujemy się reprezentowania podatników przed Urzędem Skarbowym. Nasze biuro rachunkowe działa w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Agencja pracy za granicą
  https:Chcesz się przeprowadzić, a przy okazji również przebranżowić? Nasza agencja pracy za granicą proponuje zatrudnienie, doradztwo lub pośrednictwo w zakresie poszukiwania zatrudnienia poza terenem Polski. Współpracujemy z pracodawcami, którzy dają gwarancję umowy, zakwaterowania oraz pokrycia kosztów przejazdu.
 
1500m2 © 2023