• Cennik usług biura rachunkowego
  https:Biuro księgowe i biuro rachunkowe Wrocław zaprasza. Pełne usługi rachunkowe czy usługi księgowe. Wrocław oferuje nam tak wiele, m.in. kadry, płace. Wrocław daje możliwości tak rozległe dla przedsiębiorców w zakresie biur oferujących usługi rachunkowe. Wrocław to miasto przystępne, gdzie każdy znajdzie dla siebie biuro księgowe.
 • Karty kredytowe
  https:Wielu z nas unika noszenia przy sobie gotówki - czujemy, że jest bezpieczniejsza na koncie, niż w naszym portfelu. Dlatego karty kredytowe zdobyły taką popularność: umożliwiają dowolne korzystanie ze zgromadzonego kapitału bez fizycznego przechowywania banknotów. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają ponadto na płatności zbliżeniowe, nie są także obciążone kosztami za wydanie.
 • Zarządca masy sanacyjnej
  https:Nasza kancelaria prawna ma swoje filie w Warszawie oraz w Poznaniu i w obu tych placówkach zajmuje się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Udzielamy informacji między innymi o tym, jakie kompetencje ma nadawany przez organy wyższe zarządca masy sanacyjnej i kto może zostać powołany na tę funkcję.
 • sejfy sklep
  https:Działające w branży już od kilku lat przedsiębiorstwo Sejfmaster oferuje szeroki wybór mebli metalowych oraz kas i szaf pancernych od renomowanych, sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również między innymi takie meble, jak sejf biurowy, dostępny w szerokiej gamie modeli i rozmiarów. Doskonale sprawdza się do ochrony przedmiotów i papierów wartościowych, dokumentów czy gotówki przed włamaniem i kradzieżą. Wewnątrz znajduje się dodatkowy skarbczyk zamykany osobno, na klucz.
 • Tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego
  https:Do wykonania tego rodzaju przekładów konieczne jest aby translator posiadał specjalne uprawnienia i certyfikaty, które są mu przyznawane w trybie opisanym w stosownym aktach prawnych. Nasza firma wykonuje tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego dla dokumentów, które ze względu na swoją wagę wymagają specjalistycznego poświadczenia.
 • Artykuły papiernicze
  https:Najważniejsza jest bowiem trwałość, czyli jak długo można z danej rzeczy korzystać. Praca w biurze jest wystarczająco frapująca, nie potrzebujemy innych zmartwień, dlatego wszystkie artykuły papiernicze, które kupujemy, muszą być nienagannie dobre. Co to znaczy? To znaczy, że toner w drukarce się nie zacina, nie plami kartek, że tusz jest świeży i ma intensywny kolor.
 • Doradca kredytowy Toruń
  https:W branży finansów pracuję już od kilku lat - przed rozpoczęciem własnej działalności szkoliłem się pod okiem specjalistów w dużych, szanowanych firmach finansowych. Jako doradca kredytowy działający w Toruniu staram się przede wszystkim dobrze zrozumieć sytuację mojego klienta, jego potrzeby i ograniczenia, aby móc przedstawić mu wszystkie dostępne rozwiązania.
 • Wnioski taryfowe
  https:Oferuję Państwu doradztwo w zakresie dostarczania mediów, tj. dystrybucji wody i odprowadzania ścieków. Moja działalności skupia się m.in. na przeprowadzaniu szkoleń oraz warsztatów dla pracowników oraz doradztwie finansowym. Sporządzam również wnioski taryfowe dotyczące zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
 • Co-packing Warszawa
  https:Oferujemy rozwiązania pozwalające na wyróżnienie swojego biznesu. Oferujemy między innymi produkty oraz usługi poligraficzne, poczynając od przygotowania projektów poprzez skład i wydruk, a kończąc na rozwiązaniu jakim jest co-packing. Wykonujemy między innymi kropki klejowe, ale też przygotować możemy plakaty, broszury, teczki firmowe i wiele innych przedmiotów. Przyjmujemy zlecenia od Klientów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. Zapewniamy bardzo sprawną realizację.
 • Księgowanie firm Kraków
  https:Poszukujesz profesjonalnej i rzetelnej obsługi księgowej? Działamy dla Ciebie! Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw z Krakowa, jak i z całego kraju. Księgowanie firm w Krakowie to nasza specjalność. Oferujemy pełny pakiet usług księgowych, wypełniamy za Ciebie wszystkie konieczne dokumenty i deklaracje, a Ty możesz skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Nasze usługi księgowe to gwarancja bezpieczeństwa i pewność, że wszystkie sprawy związane z twoją księgowością są obsługiwane na najwyższym poziomie. Skorzystaj z naszej oferty już dziś - nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji!
 • Zgłoszenie spadku do urzędu skarbowego
  https:Prawidłowe rozliczanie przychodów jest wymagane przez polskie prawo. Zgłoszenie spadku do urzędu skarbowego musi odbyć się przed upływem 6 miesięcy od uprawomocnienia się decyzji sądu potwierdzającej nabycie własności lub praw majątkowych. Warto pamiętać, że na majątek zmarłego mogą składać się nie tylko dobra materialne, ale też należności wymagające spłaty.
 • Skuteczne szkolenia
  https:Wkrocz na drogę do sukcesu i zapewnij swojej firmie rozwój. Pomożemy w tym - przeprowadzimy skuteczne szkolenia biznesowe. Prowadzimy coaching, spotkania integracyjne oraz gry symulacyjne, mające na celu połączenie wiedzy z zabawą. Jako prężni organizatorzy ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, aby ulepszyć pracę Twojej firmy.
 • Pożyczki pod zastaw
  https:W Waszym życiu nastąpiło wydarzenie, które zmusiło Was do pozyskania pewnej kwoty gotówki, jednak ze względu na Waszą negatywną sytuację kredytową macie problem by uzyskać ją w standardowy sposób? W zakresie działalności Fokus zapewniamy Państwu komfortowe pożyczki pod zastaw złota srebra oraz monet.
 • Usługi kadrowo płacowe
  https:Odkryj zalety profesjonalizmu i dokładności w podejściu do spraw kadrowo-płacowych. Nasze usługi kadrowo-płacowe dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i charakteru działania. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest prawidłowe naliczanie wynagrodzeń i terminowe rozliczanie zabezpieczenia społecznego. Profesjonalnie przygotowujemy dokumentację kadrową, umowy o pracę, świadectwa pracy czy listy płac. Gwarantujemy pełną dyskrecję, fachowe wsparcie i terminowe świadczenie usług.
 
1500m2 © 2024