• Cennik usług biura rachunkowego
  https:Biuro księgowe i biuro rachunkowe Wrocław zaprasza. Pełne usługi rachunkowe czy usługi księgowe. Wrocław oferuje nam tak wiele, m.in. kadry, płace. Wrocław daje możliwości tak rozległe dla przedsiębiorców w zakresie biur oferujących usługi rachunkowe. Wrocław to miasto przystępne, gdzie każdy znajdzie dla siebie biuro księgowe.
 • Oferty pracy Warszawa
  https:Na naszym portalu znaleźć można aktualne oferty pracy w Warszawie. Dzięki udostępnianym przez naszą agencję narzędziom szybko i bezproblemowo wyszukasz interesujące Cię ogłoszenie, przygotujesz dobre i ciekawe CV, zgłosisz swoją kandydaturę, a nawet odbędziesz wideokonferencję z potencjalnym pracodawcą w trybie online.
 • Karty kredytowe
  https:Wielu z nas unika noszenia przy sobie gotówki - czujemy, że jest bezpieczniejsza na koncie, niż w naszym portfelu. Dlatego karty kredytowe zdobyły taką popularność: umożliwiają dowolne korzystanie ze zgromadzonego kapitału bez fizycznego przechowywania banknotów. Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają ponadto na płatności zbliżeniowe, nie są także obciążone kosztami za wydanie.
 • Zarządca masy sanacyjnej
  https:Nasza kancelaria prawna ma swoje filie w Warszawie oraz w Poznaniu i w obu tych placówkach zajmuje się doradztwem w zakresie prawa restrukturyzacyjnego. Udzielamy informacji między innymi o tym, jakie kompetencje ma nadawany przez organy wyższe zarządca masy sanacyjnej i kto może zostać powołany na tę funkcję.
 • sejfy sklep
  https:Działające w branży już od kilku lat przedsiębiorstwo Sejfmaster oferuje szeroki wybór mebli metalowych oraz kas i szaf pancernych od renomowanych, sprawdzonych producentów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również między innymi takie meble, jak sejf biurowy, dostępny w szerokiej gamie modeli i rozmiarów. Doskonale sprawdza się do ochrony przedmiotów i papierów wartościowych, dokumentów czy gotówki przed włamaniem i kradzieżą. Wewnątrz znajduje się dodatkowy skarbczyk zamykany osobno, na klucz.
 • Tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego
  https:Do wykonania tego rodzaju przekładów konieczne jest aby translator posiadał specjalne uprawnienia i certyfikaty, które są mu przyznawane w trybie opisanym w stosownym aktach prawnych. Nasza firma wykonuje tłumaczenie przysięgłe języka niemieckiego dla dokumentów, które ze względu na swoją wagę wymagają specjalistycznego poświadczenia.
 • Artykuły papiernicze
  https:Najważniejsza jest bowiem trwałość, czyli jak długo można z danej rzeczy korzystać. Praca w biurze jest wystarczająco frapująca, nie potrzebujemy innych zmartwień, dlatego wszystkie artykuły papiernicze, które kupujemy, muszą być nienagannie dobre. Co to znaczy? To znaczy, że toner w drukarce się nie zacina, nie plami kartek, że tusz jest świeży i ma intensywny kolor.
 • Doradca kredytowy Toruń
  https:W branży finansów pracuję już od kilku lat - przed rozpoczęciem własnej działalności szkoliłem się pod okiem specjalistów w dużych, szanowanych firmach finansowych. Jako doradca kredytowy działający w Toruniu staram się przede wszystkim dobrze zrozumieć sytuację mojego klienta, jego potrzeby i ograniczenia, aby móc przedstawić mu wszystkie dostępne rozwiązania.
 • pożyczki pod zastaw
  https:Nie tylko odpowiedzialność i zawodowa gotowość, ale również pełna kreatywność sprawiają, że nasze pożyczki pod zastaw nieruchomości są wygodne, bezpieczne i pozwalają skorzystać z solidnego i natychmiastowego wsparcia gotówkowego. Jesteśmy przekonani, że jest to propozycja o wiele korzystniejsza niż standardowe produkty bankowe.
 • sale do wynajęcia Poznań
  https:Wszystkim organizatorom konferencji oraz imprez proponujemy wspaniale wyposażoną salę do wynajęcia w Poznaniu. Oferujemy pomieszczenie zaopatrzone w doskonałej jakości meble, które było już świadkiem efektywnych rozmów biznesowych, szkoleń oraz wspaniałych bankietów. W zależności od rodzaju eventu jaki chcecie Państwo zorganizować, dostosowujemy swoje działania związane z wystrojem, a także zaopatrzeniem gości w profesjonalny sprzęt. Klimatyzacja, ergonomiczne wyposażenie oraz duża pojemność sprawiają, że poczujecie się tutaj wyjątkowo.
 • Wnioski taryfowe
  https:Oferuję Państwu doradztwo w zakresie dostarczania mediów, tj. dystrybucji wody i odprowadzania ścieków. Moja działalności skupia się m.in. na przeprowadzaniu szkoleń oraz warsztatów dla pracowników oraz doradztwie finansowym. Sporządzam również wnioski taryfowe dotyczące zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.
 • maszynka do liczenia
  https:Ofertę naszej firmy kierujemy do wszystkich banków, kantorów, a także firm zajmujących się handlem. Maszynka do liczenia banknotów to urządzenie, które sprawdzi się w każdych warunkach i pozwoli na sprawne i precyzyjne zsumowanie dzisiejszego utargu, czy też dużej ilości bilonu, którą klient chce wymienić na banknoty. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg różnego rodzaju urządzeń, których zadaniem jest sumowanie oraz sprawdzanie waluty o różnych nominałach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Co-packing Warszawa
  https:Oferujemy rozwiązania pozwalające na wyróżnienie swojego biznesu. Oferujemy między innymi produkty oraz usługi poligraficzne, poczynając od przygotowania projektów poprzez skład i wydruk, a kończąc na rozwiązaniu jakim jest co-packing. Wykonujemy między innymi kropki klejowe, ale też przygotować możemy plakaty, broszury, teczki firmowe i wiele innych przedmiotów. Przyjmujemy zlecenia od Klientów z całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic. Zapewniamy bardzo sprawną realizację.
 • Biuro rachunkowe Łódź
  https:Nasza firma zajmuje się doradztwem w sprawach księgowo-podatkowych, udzielając klientom wszelkich niezbędnych wyjaśnień każdej kwestii związanej z finansami. Dodatkowo podejmujemy się reprezentowania podatników przed Urzędem Skarbowym. Nasze biuro rachunkowe działa w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Agencja pracy za granicą
  https:Chcesz się przeprowadzić, a przy okazji również przebranżowić? Nasza agencja pracy za granicą proponuje zatrudnienie, doradztwo lub pośrednictwo w zakresie poszukiwania zatrudnienia poza terenem Polski. Współpracujemy z pracodawcami, którzy dają gwarancję umowy, zakwaterowania oraz pokrycia kosztów przejazdu.
 • Kancelaria prawna
  https:Zajmujemy się odszkodowaniami za upadek lub poślizgnięcie, wypadkami przy pracy, odszkodowaniami za śmierć bliskiej osoby, szkodami na mieniu oraz odszkodowaniami za uszczerbek na zdrowiu. Kancelaria prawna oferuje usługi dotyczące wydarzeń komunikacyjnych, autobusowych, w miejscach publicznych czy przy pracy.
 
1500m2 © 2023