• Organizacja przyjęć
  www.partyserwis.plParty-Serwis jest firmą która jest gwarancją najlepszej organizacji przyjęć. Firma ta zajmuje się między innymi przygotowywaniem studniówek, wesel oraz na przykład imprez świątecznych. Jest to firma dla której wysoka jakość oraz profesjonalizm są najważniejszymi cechami oferowanych usług. Party-Serwis – najlepsza organizacja przyjęć w Warszawie.
 • Meble eventowe
  sps-namioty.plKiedy organizujecie państwo imprezę plenerową, polecamy zaopatrzyć się w najwyższej jakości meble eventowe. Smoliński Party Service to firma specjalizująca się w ich wypożyczaniu - proponujemy stoły dla wielu osób wykonane w różnym stylu, krzesła i stoliki barowe oraz ławki, które znane są w całej Polsce.
 • Dmuchańce
  www.kinderlandia.info.plDmuchańce to jest także relaks dla mnie. Dzieci się bawią, szaleją. Ja nie muszę ich aż tak bardzo pilnować, bo mimo wszystko dmuchańce to bezpieczna zabawa. Mogę sobie poczytać książkę, gdy dzieciaki zdobywają kolejne dmuchańce. Myślałam, że zabawa na nich jest ograniczona. Ale wyobraźnia dzieciaków jest niesamowita i potrafią się na nich bawić do późna.
 • http://www.skaut.info.pl/paintball/
  www.skaut.info.plZapraszamy na oryginalną imprezę integracyjną, mianowicie zawody paintballowe, które organizujemy dla pracowników firm. To sposób na przełamanie lodów i nauczenie się współpracy - firma Skaut zapewni odpowiedni teren do zabawy oraz profesjonalny sprzęt, który pozwoli oderwać się uczestnikom zabawy od codzienności.
 • Wieczory tematyczne
  www.fabrykaartystyczna.com.plNajpierw myślałem o wyjściu do jakiejś restauracji. Ale potem zastanowiłem się - po co? To nie o to chodziło. To nie taka integracja miała być. Nie jednorazowe wyjście, ale coś innego. Może wyjazd na narty? Miałem za dużo pomysłów. Dlatego też postanowiłem oddać sprawy w fachowe ręce. Wpisałem hasło organizacja imprez firmowych. I jak łatwo się domyślić wyniki wyszukiwania dały wiele rezultatów.
 • Imprezy integracyjne dolny śląsk
  www.coole.com.plZastanawiasz się, w jaki sposób zadziwić swoich gości? Skorzystaj z pomocy specjalistów. Firma Cool’e zajmuje się profesjonalnym przygotowywaniem spotkań. Nasze imprezy integracyjne to niezapomniane chwile. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem rekreacyjnym, w tym zamkami, kulami wodnymi, suchymi basenami, zjeżdżalniami oraz zamkami do skakania.
 
1500m2 © 2017