• Organizacja przyjęć
  www.partyserwis.plParty-Serwis jest firmą która jest gwarancją najlepszej organizacji przyjęć. Firma ta zajmuje się między innymi przygotowywaniem studniówek, wesel oraz na przykład imprez świątecznych. Jest to firma dla której wysoka jakość oraz profesjonalizm są najważniejszymi cechami oferowanych usług. Party-Serwis – najlepsza organizacja przyjęć w Warszawie.
 • Meble eventowe
  sps-namioty.plKiedy organizujecie państwo imprezę plenerową, polecamy zaopatrzyć się w najwyższej jakości meble eventowe. Smoliński Party Service to firma specjalizująca się w ich wypożyczaniu - proponujemy stoły dla wielu osób wykonane w różnym stylu, krzesła i stoliki barowe oraz ławki, które znane są w całej Polsce.
 • Dmuchańce
  www.kinderlandia.info.plDmuchańce to jest także relaks dla mnie. Dzieci się bawią, szaleją. Ja nie muszę ich aż tak bardzo pilnować, bo mimo wszystko dmuchańce to bezpieczna zabawa. Mogę sobie poczytać książkę, gdy dzieciaki zdobywają kolejne dmuchańce. Myślałam, że zabawa na nich jest ograniczona. Ale wyobraźnia dzieciaków jest niesamowita i potrafią się na nich bawić do późna.
 • Dmuchańce
  www.ziaja-kajaki.plMożliwość ześlizgnięcia się po \"ślizgawce\" czy zjeżdżalnie od zawsze przyciągała maluchy i pozwalała im zużyć całą nadmiarową energię. Dmuchańce, które posiadamy w ofercie, to doskonała propozycja na każdy festyn, imprezę dziecięcą, która jest super bezpieczne - i super interesująca dla dzieciaków! Sprawdź!
 • gry integracyjne Warszawa
  https:Żeby pracownicy mogli poznać się i zaprzyjaźnić, dobrze jest zaangażować ich we wspólne działania albo w gry integracyjne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę: wyzwania survivalowe, programy outdoorowe i indoorowe, a także wieczorki tematyczne. Zgłoś się do naszej siedziby w Warszawie, Lublinie lub zadzwoń, ustalimy szczegóły i odpowiedni rodzaj szkolenia dla Twojej kadry!
 
1500m2 © 2018