• Meble eventowe
  sps-namioty.plKiedy organizujecie państwo imprezę plenerową, polecamy zaopatrzyć się w najwyższej jakości meble eventowe. Smoliński Party Service to firma specjalizująca się w ich wypożyczaniu - proponujemy stoły dla wielu osób wykonane w różnym stylu, krzesła i stoliki barowe oraz ławki, które znane są w całej Polsce.
 • Dmuchańce
  https:Możliwość ześlizgnięcia się po "ślizgawce" czy zjeżdżalnie od zawsze przyciągała maluchy i pozwalała im zużyć całą nadmiarową energię. Dmuchańce, które posiadamy w ofercie, to doskonała propozycja na każdy festyn, imprezę dziecięcą, która jest super bezpieczne - i super interesująca dla dzieciaków! Sprawdź!
 • gry integracyjne Warszawa
  https:Żeby pracownicy mogli poznać się i zaprzyjaźnić, dobrze jest zaangażować ich we wspólne działania albo w gry integracyjne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę: wyzwania survivalowe, programy outdoorowe i indoorowe, a także wieczorki tematyczne. Zgłoś się do naszej siedziby w Warszawie, Lublinie lub zadzwoń, ustalimy szczegóły i odpowiedni rodzaj szkolenia dla Twojej kadry!
 • Stroje karnawałowe
  https:Wybierasz się na przyjęcie przebierane lub imprezę tematyczną i nie bardzo masz się w co ubrać? Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Smile. Znajdziesz u nas wszelkiego rodzaju kostiumy, wśród których z pewnością bez trudu dobierzesz idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Proponujemy stroje karnawałowe dla pań, panów oraz dla dzieci, nawiązujące do popularnych elementów popkulturowych oraz motywów ze znanych bajek czy filmów. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką wysyłkę.
 
1500m2 © 2019